Topal Hamsi Karadeniz Yöresel Ürünler

Henüz yorum yapılmadı

Topal Hamsi Karadeniz Yöresel Ürünler

Topal Hamsi, Karadeniz Hediyelik Eşya ürünlerini Türkiye’ye ve Dünya’ya tanıtmak amaçlı kurulmuş online satış mağazasıdır. Tüm ürünlerimizin her biri el emeği olarak tasarlanmaktadır bizzat kendi atölyelerimizde imalat edilmektedir. Türkiye pazarına yöresel karadeniz eşyaları tanıtmak ve yöremize ait kültürü tüm müşterilerimizle paylaşmak en büyük amacımızdır.

Kalite politikamız ile tüm ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en titiz paketleme ve kalite testinden geçmiş ürünler ile sevk etmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Topal Hamsi olarak yöresel kıyafetlerin dışında el işlemesi olan kumaşlar, biblolar, magnetler ve anahtarlıklar ile de hem evinize hem de iş yerinize farklı ortamlar katmaya çalışıyoruz. Web sitemizde’ki bir çok ürünü gündelik hayatınızda da kullanabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazemiz içerisindeki tüm Bakır ürünlerimiz tamamen el işlemesi ve  özel kabartma teknikleri ile süslenmektedir. Tüm ürünlerimiz kaliteli materyaller kullanılarak tasarlanmaktadır ve farklı noktalarda kalite testlerine tutulmaktadırlar.

Gündelik hayatımızda kullandığımız ev gereçlerimiz arasında bulunan Bakır Sahan, Çay Demliği gibi ürünlerin siparişinide internet sitemiz üzerinden verebilirsiniz. Karadeniz yöresel ürünler kültürünü tüm Türkiye’ye yaymak adına özel olarak tasarlanmış tüm ürünlerimizi günden güne sizzler ile paylaşmya devam edeceğiz.

Sosyal Medya hesaplarımız olan Instagram, Facebook ve Google+ üzerinden çekiliş ve kampanyaları takip edebilirsiniz. Hafta’dan haftaya oluşturduğumuz özel kampanya ve süpriz hediyeler ile keyifli bir alışveriş macerası sizleri bekliyor.

Tüm soru görüş ve önerileriniz için iletişim kısmından bizlere ulaşabilir WhatsApp hattımızdan’da mesaj gönderebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

logo

 


Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir