Karadeniz Bibloları; bin bir çeşit hikaye…

Henüz yorum yapılmadı

Karadeniz, doğal zenginlikleriyle ünlü bir  bölgemizdir. Havasından tutunda gıdalarına, muhlamasından fındığına, mısırından balığına ve her daim gülümsemesini eksik etmeyen insanına, fıkralara konu olacak kadar bin bir çeşit hikayeleri barındırır içerisinde. Bu kadar zenginlik içerisinde el emeği hediyelik eşyaları ve bunların en şirinleri olan Karadeniz bibloları es geçmek olmaz. Her biblo bir tarih, her biblo bir hikayedir.

Kimisi yüzünüzde bir tebessüme sebep olurken, kimisi alır uzaklara bilinmezlere götürür. Kimi biblo, fedakar Karadeniz kadının yaşanmışlıklarını yansıtırken kimi biblo da Temel, Fadime, Dursun  karakterlerine hayat verir. Aslında biblolar,  yaşanan hayatın en şirin ve en güzel anlatım şeklidir. Akılda değil, gönülde kalıcı olmasını sağlar.

Karadeniz Bibloları; bin bir çeşit hikaye...

Karadeniz Bibloları; bin bir çeşit hikaye…

Bir Karadeniz turu mu yaptınız ya da yapmayı mı düşünüyorsunuz?

O zaman sevdiklerinizle bu mutluluğu paylaşmak için, Karadeniz’i yaşatan en anlamlı hediye olacak Karadeniz bibloları hediyelikler listenize ekleyiniz. Sevdiklerinize sizi her gördüklerinde sizi hatırlatacak, en manidar hediye olacaktır ve sizin için de güzel bir hatıra olacaktır. Vaktiniz yok ve gidemediğiniz için üzülmeyin.

Karadeniz’in güzelliklerinden mahrum kalmadan, tek bir tuşla yaşayan bu anlamlı bibloları alabilir, evinizin en güzel köşesine koyabilirsiniz. Birbirinden harika geleneksel kıyafetli köylü kızları, horon oynayan adamlar, kemençe çalan adam, temel ile Fadime biblosu, hatıra Karadeniz resimli tabaklar, ve daha bir sürü güzel Karadeniz bibloları sizin için usta ellerden geçip geliyor.


Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir