Bakır sahanda yapılan yumurtanın, muhlamanın lezzetini hiç bir şeyde bulamazsınız. Sofranıza lezzet yağdıran en güzel üründür. Farkı, tattığınızda daha iyi anlayacaksınız. Sofraya bakır sahan ile gelen yemeğin kokusu hatta görüntüsü bile, sizi kendine çekmeye yetiyor. Eski donelerimizden kalan çok önemli bir miras olan bakır, günümüzde de kullanılmaktadır. Kimine göre sağlıklı, kimine göre zararlı diye bilinse de, aslında çelikten daha sağlıklıdır.

Bakır sahan, dikkatli kullanılırsa, hiç bir zararı olmaz. Hatta, ondan alacağınız lezzeti hiç bir kaptan alamayacaksınız. Ustalarının hünerli ellerinden geçip mutfağınıza gelen birbirinden güzel çeşitleri, hem göz zevkinize, hem de damak zevkinize hitap edecek. Kapaklı sahan, kulplu sahan, isteyene birbirinden şık sahan takımları, yatağından çıkıp, ayağınıza geliyor. İster alıp evinizde kullanın, ister dostlarınıza hediye edin. Güzel bir süs eşyası da olabilir nostaljik görüntüsünden dolayı ama, kullananlar bu sahanda yenen yemeğin lezzetini çok iyi bildikleri için, mutfaklarında tercih ederler.

Bakır sahan en iyi hediyelerden biri

Bakır Sahan; sofranızda ki eşsiz lezzet

Bakır Sahan; sofranızda ki eşsiz lezzet

Yeni eve taşınanlara mükemmel bir hediye. Eskilerimizin severek kullandığı bakır sahan, yemeklerimizi şenlendirecek. Artık kahvaltılarda, sahanda yumurta yemek çok lezzetli olacak. Çocukluğunuzdan damağınızda kalan o muhteşem lezzeti alacak ve o güzel günleri hatırlayacaksınız. Lezzeti tam tadında ve sağlıklı bir şekilde almak için, mutfağınızda mutlaka bir tane olması gerekir. Ayrıca bilmeniz gereken en güzel noktalarından biriside, bu sahanlarda pişirdiğiniz yemekler hemen soğumuyor.

 

Yani sahanda sucuklu yumurtanın, peynirli yumurtanın ve muhlamanın sıcak sıcak tadını çıkaracaksınız. Gününüzde kullandığınız sahan ve tavalardan bu keyfi alamazsınız.